Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+kk 85 m², Brno - Žebětín
rezervováno
Typ
byty 1+kk
Plocha
85 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m², Brno - Žebětín
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
94 m²
Prodej bytu 2+kk 67 m², Brno - Žebětín
7 400 000 Kč
(110 448 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
67 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno - Žebětín
rezervováno
Typ
byty 3+kk
Plocha
85 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Praha - Hloubětín
8 727 611 Kč
(167 839 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m², Litovel
6 486 525 Kč
(81 082 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
80 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Bystřice nad Pernštejnem
5 799 000 Kč
(93 532 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
62 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m², Brno
9 750 000 Kč
(114 706 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
85 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m², Brno
7 650 000 Kč
(117 692 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m², Brno
7 790 000 Kč
(121 719 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
64 m²
40
41
42
43
44