Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 58 m², Vyškov-Předměstí
5 980 000 Kč
(103 103 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
7 050 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 2+kk 68 m², Český Brod
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Brno - Černovice
7 590 000 Kč
(130 862 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 4+kk 79 m², Olomouc - Nová Ulice
9 392 000 Kč
(118 886 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
79 m²
Prodej bytu 2+kk 74 m², Olomouc - Nová Ulice
7 389 000 Kč
(99 851 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², Blansko
7 807 250 Kč
(100 093 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
78 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Blansko
5 863 725 Kč
(104 709 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej rodinného domu 138 m², Písková Lhota
11 899 000 Kč
(86 225 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
138 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno-Tuřany
8 790 000 Kč
(115 658 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
32
33
34
35
36