Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 70 m², Praha - Hloubětín
11 532 363 Kč
(164 748 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m², Brno-Tuřany
9 090 000 Kč
(122 838 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
74 m²
Prodej bytu 4+kk 81 m², Brno-Tuřany
11 490 000 Kč
(141 852 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
81 m²
Prodej rodinného domu 532 m², Rozdrojovice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
532 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Praha - Smíchov
9 260 000 Kč
(237 436 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
Prodej bytu 4+kk 142 m², Praha - Smíchov
34 310 000 Kč
(241 620 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
142 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Praha - Smíchov
13 040 000 Kč
(224 828 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
58 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m², Boskovice
8 070 505 Kč
(110 555 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
73 m²
Prodej rodinného domu 102 m², Brno-Tuřany
14 600 000 Kč
(143 137 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
102 m²
Pronájem bytu 1+kk 34 m², Brno
17 000 Kč za měsíc
(6 000 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
28
29
30
31
32