Počet inzerátů
724
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 179 000 Kč
(105 058 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m², Praha - Žižkov
18 501 157 Kč
(231 264 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
80 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 629 000 Kč
(107 981 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Bystřice nad Pernštejnem
4 949 000 Kč
(89 982 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m², Bystřice nad Pernštejnem
3 849 000 Kč
(93 878 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m², Bystřice nad Pernštejnem
3 899 000 Kč
(95 098 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
41 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m², Bystřice nad Pernštejnem
3 499 000 Kč
(92 079 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
38 m²
Prodej bytu 2+kk 65 m², Český Brod
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
65 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², České Budějovice
3 800 000 Kč
(140 741 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², České Budějovice
4 800 000 Kč
(117 073 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
19
20
21
22
23