Počet inzerátů
722
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Vyberte
1 pokoj
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 95 m², Brno
11 500 000 Kč
(121 053 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
95 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Hloubětín
6 027 361 Kč
(200 912 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Brno - Trnitá
5 399 000 Kč
(179 967 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Brno - Trnitá
5 299 000 Kč
(151 400 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha - Hloubětín
6 357 030 Kč
(211 901 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
30 m²
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
4 960 000 Kč
(90 182 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 1+kk 46 m², Břeclav
4 800 000 Kč
(104 348 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
46 m²
Prodej bytu 1+kk 44 m², Břeclav
4 750 000 Kč
(107 955 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 1+kk 55 m², Břeclav
rezervováno
Typ
byty 1+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m², Boskovice
6 473 000 Kč
(102 746 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
63 m²
10
11
12
13
14