Okres Břeclav

Počet inzerátů 147

Řadit podle:
Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav
Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav

Prodej bytu 1+kk 37 m², Břeclav

4 250 000 Kč (114 865 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 37 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav

Prodej bytu 2+kk 60 m², Břeclav

5 750 000 Kč (95 833 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 60 m²
Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav

Prodej bytu 2+kk 62 m², Břeclav

5 620 000 Kč (90 645 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 62 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav

Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav

5 250 000 Kč (111 702 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 47 m²
Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav
Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav
Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav

Prodej bytu 3+kk 91 m², Břeclav

8 350 000 Kč (91 758 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 91 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 176 m², Novosedly
Prodej nemovitosti pro ubytování 176 m², Novosedly
Prodej nemovitosti pro ubytování 176 m², Novosedly

Prodej nemovitosti pro ubytování 176 m², Novosedly

13 786 500 Kč (78 332 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 176 m²
Pronájem skladu 3 000 m², Mikulov
Pronájem skladu 3 000 m², Mikulov
Pronájem skladu 3 000 m², Mikulov

Pronájem skladu 3 000 m², Mikulov

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 3 000 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 270 m², Valtice - Úvaly
Prodej nemovitosti pro ubytování 270 m², Valtice - Úvaly
Prodej nemovitosti pro ubytování 270 m², Valtice - Úvaly

Prodej nemovitosti pro ubytování 270 m², Valtice - Úvaly

10 608 630 Kč (39 291 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 270 m²
Prodej komerční nemovitosti 476 m², Březí
Prodej komerční nemovitosti 476 m², Březí
Prodej komerční nemovitosti 476 m², Březí

Prodej komerční nemovitosti 476 m², Březí

19 990 000 Kč (41 996 Kč za m²)
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 476 m²
Prodej apartmánu 160 m², Strachotín
Prodej apartmánu 160 m², Strachotín
Prodej apartmánu 160 m², Strachotín

Prodej apartmánu 160 m², Strachotín

info v RK
  • Typ apartmány
  • Plocha 160 m²

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt