Okres Vyškov

Počet inzerátů 49

Řadit podle:
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí

Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí

3 975 000 Kč (113 571 Kč za m²)
  • Typ byty 1+kk
  • Plocha 35 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 2+kk 58 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 2+kk 58 m², Vyškov-Předměstí

Prodej bytu 2+kk 58 m², Vyškov-Předměstí

5 980 000 Kč (103 103 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 58 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí

Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí

7 050 000 Kč (94 000 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 75 m²
Pronájem skladu 1 500 m², Rousínov
Pronájem skladu 1 500 m², Rousínov
Pronájem skladu 1 500 m², Rousínov

Pronájem skladu 1 500 m², Rousínov

164 Kč za m²/měsíc (1 968 Kč za m²/rok)
  • Typ sklady
  • Plocha 1 500 m²
Pronájem výrobního prostoru 24 517 m², Vyškov
Pronájem výrobního prostoru 24 517 m², Vyškov
Pronájem výrobního prostoru 24 517 m², Vyškov

Pronájem výrobního prostoru 24 517 m², Vyškov

dohodou
  • Typ výroba
  • Plocha 24 517 m²
Pronájem skladu 3 078 m², Holubice
Pronájem skladu 3 078 m², Holubice
Pronájem skladu 3 078 m², Holubice

Pronájem skladu 3 078 m², Holubice

dohodou
  • Typ sklady
  • Plocha 3 078 m²
Prodej restaurace 454 m², Malínky
Prodej restaurace 454 m², Malínky
Prodej restaurace 454 m², Malínky

Prodej restaurace 454 m², Malínky

4 990 000 Kč (10 991 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 454 m²
Pronájem skladu 1 464 m², Rousínov
Pronájem skladu 1 464 m², Rousínov
Pronájem skladu 1 464 m², Rousínov

Pronájem skladu 1 464 m², Rousínov

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 1 464 m²
Pronájem skladu 1 165 m², Rousínov
Pronájem skladu 1 165 m², Rousínov
Pronájem skladu 1 165 m², Rousínov

Pronájem skladu 1 165 m², Rousínov

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 1 165 m²
Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně
Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně
Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně

Prodej komerční nemovitosti 2 000 m², Rousínov - Čechyně

info v RK
  • Typ ostatní komerční nemovitosti
  • Plocha 2 000 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt