Okres Třebíč

Počet inzerátů 24

Řadit podle:
Prodej nemovitosti pro ubytování 99 m², Račice
Prodej nemovitosti pro ubytování 99 m², Račice
Prodej nemovitosti pro ubytování 99 m², Račice

Prodej nemovitosti pro ubytování 99 m², Račice

3 590 000 Kč (36 263 Kč za m²)
  • Typ ubytování
  • Plocha 99 m²
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice

Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice

12 900 000 Kč (16 125 Kč za m²)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 800 m²
Pronájem skladu 1 250 m², Třebíč
Pronájem skladu 1 250 m², Třebíč
Pronájem skladu 1 250 m², Třebíč

Pronájem skladu 1 250 m², Třebíč

info v RK
  • Typ sklady
  • Plocha 1 250 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

3 427 997 Kč (118 207 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 29 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Třebíč - Vnitřní Město
Pronájem kanceláře 25 m², Třebíč - Vnitřní Město
Pronájem kanceláře 25 m², Třebíč - Vnitřní Město

Pronájem kanceláře 25 m², Třebíč - Vnitřní Město

4 490 Kč za měsíc (2 155 Kč za m²/rok)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 25 m²
Pronájem obchodního prostoru 293 m², Třebíč
Pronájem obchodního prostoru 293 m², Třebíč
Pronájem obchodního prostoru 293 m², Třebíč

Pronájem obchodního prostoru 293 m², Třebíč

85 000 Kč za měsíc (3 481 Kč za m²/rok)
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 293 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč

3 161 902 Kč (109 031 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 29 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

4 324 380 Kč (98 281 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 44 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč

Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč

3 183 579 Kč (113 699 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 28 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč

4 388 430 Kč (99 737 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 44 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt