Počet inzerátů
24
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 99 m², Račice
3 590 000 Kč
(36 263 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
99 m²
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice
12 900 000 Kč
(16 125 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
800 m²
Pronájem skladu 1 250 m², Třebíč
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 250 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 427 997 Kč
(118 207 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
Pronájem kanceláře 25 m², Třebíč - Vnitřní Město
4 490 Kč za měsíc
(2 155 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
25 m²
Pronájem obchodního prostoru 293 m², Třebíč
85 000 Kč za měsíc
(3 481 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
293 m²
Prodej bytu 2+kk 29 m², Třebíč
3 161 902 Kč
(109 031 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
29 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
4 324 380 Kč
(98 281 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 28 m², Třebíč
3 183 579 Kč
(113 699 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
28 m²
Prodej bytu 3+kk 44 m², Třebíč
4 388 430 Kč
(99 737 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
44 m²
1
2
3