Počet inzerátů
8 525
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem skladu 45 m², Třinec
12 500 Kč za měsíc
(3 333 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
45 m²
Pronájem kanceláře 52 m², Brno - Ponava
15 600 Kč za měsíc
(3 600 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
52 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m², Ostrava
5 798 912 Kč
(131 793 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
44 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Ostrava
5 890 299 Kč
(115 496 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej zemědělského objektu 270 m², Dlouhá Třebová
info v RK
Typ
zemědělské objekty
Plocha
270 m²
Prodej apartmánu 150 m², Mikulov
7 790 000 Kč
(51 933 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
150 m²
Prodej výrobního prostoru 5 167 m², Milčice
23 725 000 Kč
(4 592 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
5 167 m²
Prodej komerční nemovitosti 28 m², Javorník nad Veličkou
3 622 000 Kč
(129 357 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
28 m²
Prodej komerční nemovitosti 43 m², Javorník nad Veličkou
4 352 000 Kč
(101 209 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
43 m²
Prodej skladu 5 167 m², Milčice
23 725 000 Kč
(4 592 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
5 167 m²
1
2
3
4
5