Klidné bydlení v domě 4+1 na Rybníčkách, Rožnov p.R.

Klidné bydlení v domě 4+1 na Rybníčkách, Rožnov p.R.
  • Adresa Pod Kozincem 1235, Rožnov pod Radhoštěm
  • Ev. č. RT1000-00171
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 110 m²

15 000 Kč za měsíc

bez poplatků

 

Mimořádně prostorné bydlení v klidné a velmi příjemné lokalitě Rožnova p. R. na rybníčkách. Je to VIP místo, protože je tu božský klid a přitom na náměstí jste za pár minut pěšky. Prohlídkový den otevřených dveří proběhne ve úterý 6.2.2024. Garantujeme, že se na prohlídku v tento den dostanou všichni přihlášení zájemci. Zavolejte a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky.

K pronájmu je celé patro rodinného domu o dispozici 4kk s výměrou tak velkou, že ji uvádíme pouze střízlivým odhadem. Počítejte se mnou: Zastavěná plocha domu je 161 m2, takže obytný prostor patra bude okolo 110 m2 a navíc zastřešený balkón. K tomu přidejte celé podkroví kde jsou kromě dvou místností další prostory třeba k sušení prádla nebo uskladnění čehokoli. No a ve sklepě máte k dispozici samostatnou uzamykatelnou místnost a garáž jen pro sebe. Ne, sklepní prostor nebudete mít celý, něco přece musíme nechat i obyvatelům přízemí.

Takže když píšu v inzerátu 185 m2, to je fér, že?

Pokud se například sestěhováváte ze dvou bytů do společného bydlení, vejdou vám sem všechny banánové krabice. Sama jsem se stěhovala v únoru. Ještě teď mě bolí ruce, takže vím, jak je důležité mít při stěhování dost místa.

Parkování máte také v pohodě, uvnitř nemovitosti. Za dálkově ovládanou bránou máte pro sebe 2 parkovací místa. Třetí je pak pro sousedy z přízemí.

Abyste se cítili v naprostém soukromí, je pro Vás určen samostatný vchod. Takže se sousedy se potkáte tak leda na zahradě při grilování.

Mimochodem, velký gril je součástí domu. Podívejte se na fotografie, nemůžete ho přehlédnout. S nájmem domu samozřejmě platí, že můžete užívat i zahradu. Vše je na rozumné domluvě se sousedy z přízemí. Vzájemně se domluvíte, kdo kdy bude sekat trávu, nebo kdo z vás si otrhá rybíz. Jsou v pohodě, takže se určitě domluvíte aby se vám zde všem skvěle bydlelo.

Uvnitř bytu je opravdu grandiózně velký společný prostor kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Tak zhruba o velikosti menšího třípokojáče. K tomu prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Druhá toaleta je hned za koupelnou.

Ano, počítáte správně, k bydlení Vám zbývají celkem tři samostatné neprůchozí pokoje pro jednotlivé členy rodiny, takže každý bude mít dost klidu a soukromí.

Nájem je pouhých 15.000 Kč měsíčně. Srovnejte si kolik stojí obyčejný 2+1 v paneláku. Chcete vědět výši kauce a měsíčních záloh na energie? Tak mi zavolejte.

Proč si Vás majitelé takto rozmazlují a nabízejí toto vše za tak skvělou cenu? Protože mají zájem mít zde dlouhodobě spokojené nájemníky, kterým se zde bude tak dobře bydlet, že se zde budou cítit jako doma několik dalších let.

A to nejlepší na závěr. Bydlení je volné k nastěhování ihned. Zavolejte mi, co vy na to? Potkáme se na prohlídce?

Energetickou třídu zjišťujeme, proto musíme prozatím uvádět PENB G. Výsledná hodnota bude mnohem lepší, čemuž odpovídají i rozumné měsíční náklady na vytápění. V případě více nabídek si vybírá majitel dle svých představ.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaPod Kozincem 1235, Rožnov pod Radhoštěm
OkresVsetín
Velikost4 pokoje
Plocha užitná110 m²
Plocha pozemku639 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. březen 2024
ZařízenýNe
Výtahne
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové
Aleš Drnovský
Školská čtvrť 1343
Frenštát pod Radhoštěm
ales.drnovsky@gmail.com

Zobraz 7 nabídek