Počet inzerátů
8 372
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej obchodního prostoru 224 m², Liberec (nečleněné město)
5 900 000 Kč
(26 339 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
224 m²
Pronájem obchodního prostoru 200 m², Opočno
10 000 Kč za měsíc
(600 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
200 m²
Prodej komerční nemovitosti 500 m², Plavy
5 250 000 Kč
(10 500 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
500 m²
Pronájem obchodního prostoru 40 m², Český Těšín
10 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
40 m²
Prodej výrobního prostoru 1 182 m², Česká Lípa
15 000 000 Kč
(12 690 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
1 182 m²
Pronájem obchodního prostoru 143 m², Kralupy nad Vltavou
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
143 m²
Prodej restaurace 60 m², Hronov
400 000 Kč
(6 667 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
60 m²
Pronájem kanceláře 89 m², Praha - Hostivař
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
89 m²
Prodej zemědělského objektu 2 210 m², Stráž - Olešná
6 300 000 Kč
(2 851 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
2 210 m²
Pronájem restaurace 242 m², Břeclav
20 500 Kč za měsíc
(1 017 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
242 m²
1
2
3
4
5