Počet inzerátů
8 526
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej zemědělského objektu 270 m², Dlouhá Třebová
info v RK
Typ
zemědělské objekty
Plocha
270 m²
Prodej apartmánu 150 m², Mikulov
7 790 000 Kč
(51 933 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
150 m²
Prodej výrobního prostoru 5 167 m², Milčice
23 725 000 Kč
(4 592 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
5 167 m²
Prodej komerční nemovitosti 28 m², Javorník nad Veličkou
3 622 000 Kč
(129 357 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
28 m²
Prodej komerční nemovitosti 43 m², Javorník nad Veličkou
4 352 000 Kč
(101 209 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
43 m²
Prodej skladu 5 167 m², Milčice
23 725 000 Kč
(4 592 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
5 167 m²
Prodej činžovního domu 218 m², Luby
10 450 000 Kč
(47 936 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
218 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 99 m², Račice
3 590 000 Kč
(36 263 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
99 m²
Pronájem obchodního prostoru 200 m², Velký Osek
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
200 m²
Prodej obchodního prostoru 34 m², Most
1 196 800 Kč
(35 200 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
34 m²
1
2
3
4
5