Počet inzerátů
8 403
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 220 m², Bouzov - Kozov
4 599 000 Kč
(20 905 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
220 m²
Pronájem kanceláře 12 m², Praha - Záběhlice
304 Kč za m²/měsíc
(3 648 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
12 m²
Pronájem kanceláře 142 m², Brno - Štýřice
349 Kč za m²/měsíc
(4 188 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
142 m²
Pronájem skladu 262 m², Zlatníky-Hodkovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
262 m²
Pronájem skladu 237 m², Jeneč
info v RK
Typ
sklady
Plocha
237 m²
Prodej obchodního prostoru 2 000 m², Hodonín
30 000 000 Kč
(15 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
2 000 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 999 000 Kč
(142 829 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 799 000 Kč
(137 114 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Český Brod
3 900 000 Kč
(144 444 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Pronájem kanceláře 218 m², Praha - Nové Město
13,15 EUR za m²/měsíc
(158 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
218 m²
1
2
3
4
5