Pronájem obchodního prostoru 99 m2, ulice Sušilovo náměstí, Rousínov, výlohy, parkování, polyfunkční nízkoenergetický dům, sklad, výhoda prvního nájemce

Pronájem obchodního prostoru 99 m2, ulice Sušilovo náměstí, Rousínov, výlohy, parkování, polyfunkční nízkoenergetický dům, sklad, výhoda prvního nájemce
  • Adresa Sušilovo náměstí, Rousínov
  • Ev. č. RT1058-02873
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 99 m²

25 000 Kč za měsíc

+ zálohy na služby a energie + kauce + provize

 

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní prostor o celkové rozloze 99 m2 nacházející se v 1.NP nového polyfunkčního domu s nejmodernějšími technologiemi na atraktivním frekventovaném místě v Rousínově - na ulici Sušilovo náměstí.

Aktuálně hledáme nájemce pro komerční prostory, nabízené v režimu shell & core, dokončení tedy bude možné přímo na míru, dle potřeby na využití.
Komerční prostor s vlastním zázemím a služebním vchodem zabírá celé 1. nadzemním podlaží.
Velkou předností prostoru jsou výlohy přímo na náměstí.
S prostorem se dá velmi dobře pracovat, příčkami lze různě předělit.
Využití je tak opravdu velké, tyto prostory jsou perfektní pro potravinový obchod, restauraci, kavárnu, ale můžou zde být i ordinace, kanceláře, poradenská a vzdělávací centra, galerie, studio, masážní studia a další podobné služby.

Prostor se skládá:
76,7 m2 komerční prostor
6,51 m2 denní místnost/kancelář
3,26 m2 koupelna
2,65 m2 šatna
1,49 m2 úklidová místnosti
8,35 m2 chodba

Dům je napojen na vysokorychlostní internet optickým kabelem.
Jedná se o uzavřený komplex přístupný z náměstí i ze zadní příjezdové cesty. Pohodlné parkování na veřejném parkovišti před domem i za domem.

Město Rousínov je začleněno územně pod okres Vyškov a náleží pod Jihomoravský kraj. Rousínov se rozkládá 12 km jihozápadně od Vyškova a 25km od centra Brna.
Velmi dobrá dopravní dostupnost po dálnici D1 (cca 25min z centra Brna). Dále je zde velmi dobrá dopravní dostupnost vlakem nebo autobusem.
V obci naleznou děti školního věku základní školu vyššího stupně a menší děti mají k dispozci mateřskou školku. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště, sportovní hriště, stadion a další sportoviště. V obci Rousínov má ordinaci několik praktických lékařů a několik stomatologů. Z další občanské vybavenosti je zde rovněž policejní stanice a poštovní úřad. Městem prochází železnice nalezneme zde i železniční stanici. Město Rousínov je začleněno do IDS JMK.

Pro více informací a prohlídku kontaktujte uvedeného makléře.
Možnost zajištění jednorázového či pravidelného úklidu naší úklidovou službou.

Velmi úsporná B

Údaje k nemovitosti

KategorieObchodní prostory
LokalitaSušilovo náměstí, Rousínov
OkresVyškov
Plocha užitná99 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
Datum nastěhování1. leden 2024
Bezbariérovýano
GarážAno
Počet garáží1
Výtahano
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice
VodaDálkový vodovod
OdpadVeřejná kanalizace