Nemovitosti

Počet inzerátů 8 455

Řadit podle:
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko

Prodej bytu 2+kk 51 m², Blansko

5 844 825 Kč (114 604 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 51 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko
Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko

Prodej bytu 3+kk 75 m², Blansko

7 638 950 Kč (101 853 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 75 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko
Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko

Prodej bytu 2+kk 52 m², Blansko

5 514 075 Kč (106 040 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 52 m²
Prodej restaurace 147 m², Mariánské Lázně
Prodej restaurace 147 m², Mariánské Lázně
Prodej restaurace 147 m², Mariánské Lázně

Prodej restaurace 147 m², Mariánské Lázně

6 650 000 Kč (45 238 Kč za m²)
  • Typ restaurace
  • Plocha 147 m²
Prodej kanceláře 35 m², Olomouc
Prodej kanceláře 35 m², Olomouc
Prodej kanceláře 35 m², Olomouc

Prodej kanceláře 35 m², Olomouc

1 411 000 Kč (40 314 Kč za m²)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 35 m²
Pronájem kanceláře 48 m², Zlín
Pronájem kanceláře 48 m², Zlín
Pronájem kanceláře 48 m², Zlín

Pronájem kanceláře 48 m², Zlín

14 400 Kč za měsíc (3 600 Kč za m²/rok)
  • Typ kanceláře
  • Plocha 48 m²
Prodej obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice
Prodej obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice
Prodej obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice

Prodej obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice

info v RK
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 1 230 m²
Pronájem obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice
Pronájem obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice
Pronájem obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice

Pronájem obchodního prostoru 1 230 m², Pardubice

info v RK
  • Typ obchodní prostory
  • Plocha 1 230 m²
Pronájem kanceláře 27 m², Jeseník
Pronájem kanceláře 27 m², Jeseník
Pronájem kanceláře 27 m², Jeseník

Pronájem kanceláře 27 m², Jeseník

info v RK
  • Typ kanceláře
  • Plocha 27 m²
Pronájem kanceláře 40 m², Jeseník
Pronájem kanceláře 40 m², Jeseník
Pronájem kanceláře 40 m², Jeseník

Pronájem kanceláře 40 m², Jeseník

info v RK
  • Typ kanceláře
  • Plocha 40 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt