Počet inzerátů
8 415
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 350 m², Horní Věstonice
14 900 000 Kč
(42 571 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
350 m²
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany
13 400 000 Kč
(148 889 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
90 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m², Brno-Tuřany
11 600 000 Kč
(128 889 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
90 m²
Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 119 m²
Pronájem skladu 2 036 m², Plzeň
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 036 m²
Pronájem skladu 5 119 m², Plzeň
info v RK
Typ
sklady
Plocha
5 119 m²
Prodej činžovního domu 400 m², Janov nad Nisou
13 900 000 Kč
(34 750 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
400 m²
Prodej činžovního domu 519 m², Dolní Habartice
8 222 000 Kč
(15 842 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
519 m²
Prodej restaurace 150 m², Lety
16 990 000 Kč
(113 267 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
150 m²
Prodej obchodního prostoru 470 m², Troubky
15 500 000 Kč
(32 979 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
470 m²
1
2
3
4
5