Počet inzerátů
8 449
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 189 m², Brno-město
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
189 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
10 500 000 Kč
(112 903 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
12 500 000 Kč
(134 409 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
81 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 240 m², Zaječí
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
240 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Ostravice
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
81 m²
Pronájem obchodního prostoru 260 m², Brno-město
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
260 m²
Pronájem obchodního prostoru 26 m², Brno-město
32 000 Kč za měsíc
(14 769 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
26 m²
Pronájem obchodního prostoru 86 m², Brno-město
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
86 m²
1
2
3
4
5