Počet inzerátů
8 439
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 2 700 m², Chodov
24 999 000 Kč
(9 259 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
2 700 m²
Pronájem kanceláře 16 m², Zlín
4 950 Kč za měsíc
(3 713 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
16 m²
Prodej činžovního domu 1 152 m², Rokytnice v Orlických horách
19 875 245 Kč
(17 253 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 152 m²
Pronájem kanceláře 247 m², Ústí nad Labem-město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
247 m²
Pronájem obchodního prostoru 168 m², Praha 6
71 900 Kč za měsíc
(5 136 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
168 m²
Prodej komerční nemovitosti 43 m², Javorník nad Veličkou
4 352 000 Kč
(101 209 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
43 m²
Prodej komerční nemovitosti 28 m², Javorník nad Veličkou
3 622 000 Kč
(129 357 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
28 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 726 m², Skrýchov u Malšic - Dudov
21 900 000 Kč
(30 165 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
726 m²
Pronájem kanceláře 103 m², Otrokovice
14 000 Kč za měsíc
(1 631 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
103 m²
Pronájem kanceláře 61 m², Hradec Králové
101 Kč za m²/měsíc
(1 212 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
61 m²
1
2
3
4
5