Nebytové prostory o výměře 13 m2 vhodné kancelář nebo archiv v Plzni

Nebytové prostory o výměře 13 m2 vhodné kancelář nebo archiv v Plzni
  • Adresa Tachovská, Plzeň - Bolevec
  • Ev. č. RT1151-223024
  • Typ kanceláře
  • Plocha 13 m²

2 951 Kč za měsíc

bez DPH, včetně provize, včetně právního servisu

 

Hledáte prostory pro své podnikání? Bydlíte v okolí Tachovské ulice a hledáte prostor pro svůj koníček? Nabízíme Vám k pronájmu nebytový prostor, místnost o výměře od cca 12,7 m2 a cca 21 m2 zázemí v podobě kuchyňky šaten a sociálního zařízení pro personál. Prostory se nachází v Tachovské ulici v Plzni na Košutce.

Nebytové prostory se nachází v přízemní budově s lékařským zaměřením s dobrou dopravní dostupností jak automobilem, tak MHD. Budova leží v sousedství konečné tramvaje č. 4.

Předmětem nabídky je poslední volná místnost o podlahové ploše cca 13 m. Jedná se o místnost původní recepce, která je vhodná jako archiv nebo běžnou kancelářskou činnost. Je možné si ji najmout také jako místo, kde budete realizovat činnost své soukromé záliby. Nájemci bude umožněno užívat společnou šatnu, kuchyňku a sociální zázemí o velikosti cca 21 m2. Do jednotlivých místností se vstupuje z centrální chodby samostatnými dveřmi. Zázemí tvoří samostatná kuchyně včetně kuchyňské linky, dámské a pánské toalety a hygienické zařízení. Prostor je možné využít pro různou především lékařskou činnost nejen jako ordinace, ale také např. jako rehabilitační středisko, oční kliniku, zubní ordinace nebo jiné specializované pracoviště jako např. psychologické či terapeutické poradny.

Podlahu kryje dlažba, v místnosti je plastové okno.. Prostory jsou vytápěné a ohřev vody zajišťuje dálkový centrální systém, do prostoru je přiveden internet. Velkou předostí této nabídky je výborná dostupnost, bezbariérový přístup a možnost parkování přímo před budovou.


Zálohy na teplo, vodné a stočné, elektrika, úklid, ostraha – zabezpečovací systém, odpad, jsou ve výši cca 100,- Kč/m2/měsíc.


Pokud Vás nabídka zaujala, máte nápad k využití nabízené nemovitosti, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zajistíme prohlídku, předáme podklady a podáme potřebné informace.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieKanceláře
LokalitaTachovská, Plzeň - Bolevec
OkresPlzeň-město
Plocha užitná13 m²
Stav objektuDobrý
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. listopad 2023
Výtahano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Ostatní
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Podobné nemovitosti