Kancelářské prostory o velikosti 121 m2 v historickém centru Plzně, Bělohorská ulice

Kancelářské prostory o velikosti 121 m2 v historickém centru Plzně, Bělohorská ulice
  • Adresa Bělohorská, Plzeň - Severní Předměstí
  • Ev. č. RT1151-23367
  • Typ kanceláře
  • Plocha 121 m²

20 787 Kč za měsíc

bez DPH, včetně provize, včetně právního servisu

 

Hledáte kancelářské prostory? Potřebujete být na dosah úřadům? Je pro Vaši činnost prioritou podnikat v centru města Plzně?

Nabízíme k pronájmu administrativní prostory v Bělohorské ulici, kousek od Náměstí Republiky v historickém centru Plzně. Prostory se nacházejí v 1. patře administrativní budovy. Jedná se o ucelený blok, ve kterém jsou čtyři kanceláře o velikostech od cca 17 m2 do cca 37 m2. Do třech kanceláří se vstupuje z centrální chodby samostatným vchodem, jedna kancelář je průchozí. V prostorách je dále kuchyňka s prostorem pro jídelnu a samostatné sociální zařízení. Podlahu kryje PVC nebo dlažba, topení a teplou vodu zajišťuje dálkový systém. Internet je přiveden do nebytových prostor. Kanceláře nejsou zařízeny kancelářským nábytkem. V kuchyňce je kuchyňská linka s mikrovlnnou troubou.


Pro nájemce jsou také rezervovány dvě parkovací místa na parkovišti u budovy. Cena nájmu parkovacího místa je 1.250 Kč za měsíc. Další parkovací možnosti jsou v parkovacím domě Rychtářka, vzdáleném 4 min chůze nebo v přilehlé ulici přímo před administrativní budovou.

Předností této nabídky je bezesporu lokalita a docházková vzdálenost do centra města.

Administrativní budova se nachází v centru Plzně s velmi dobrou dostupností. Místo s dobrým dopravním napojením. Výjezd na přivaděč k dálnici D5 je 5 min jízdy. Kousek od administrativní budovy je zastávka MHD, v docházkové vzdálenosti je kompletní infrastruktura jako úřady, obchody, restaurace, lékař, park, sportoviště, pošta, škola, školka atd. Pronajímatel si vyhrazuje právo vybrat a odsouhlasit činnost nájemce v pronajatých prostorách.


Zálohy na služby spojené s užíváním prostor budou činit: 6.831 Kč měsíčně plus DPH (teplo, studenou vodu a teplou vodu, elektrický proud společných prostor domu, svoz odpadu, správu nemovitosti, úklid a provoz a údržbu výtahu)
Ostatní služby: dodávka elektrické energie, internetové připojení, zajištění příjmu rozhlasového a televizního vysílání apod. si bude zajišťovat druhá strana na základě smluv uzavřených s příslušnými dodavateli.

Pronajímatel požaduje od druhé smluvní strany realitní smlouvy složení jistoty (kauce): 25.000 Kč.

Nehospodárná E

Údaje k nemovitosti

KategorieKanceláře
LokalitaBělohorská, Plzeň - Severní Předměstí
OkresPlzeň-město
Plocha užitná121 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování10. březen 2024
Míst k parkování2
ParkováníAno
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Podobné nemovitosti