Částečně vybavená administrativní budova nedaleko Slovanské třídy v Radyňské ulici v Plzni

Částečně vybavená administrativní budova nedaleko Slovanské třídy v Radyňské ulici v Plzni
  • Adresa Radyňská, Plzeň - Východní Předměstí
  • Ev. č. RT1151-24383
  • Typ kanceláře
  • Plocha 283 m²

58 800 Kč za měsíc

včetně provize, včetně právního servisu

 

Hledáte prostory pro své podnikání? Expandujete nebo jen hledáte vhodnější prostory pro svoji firmu? Hledáte prostory pro obchodní zastoupení, právní služby nebo jinou administrativní činnost? Chcete si zřídit salon krásy s komplexnější nabídkou služeb, jako kadeřnictví, kosmetika, modeláž nehtů, manikúra, pedikúra, masáže nebo tetování? Pak máme pro Vás nabídku nájmu atraktivních nebytových prostor sloužících k podnikání v Radyňské ulici v Plzni na Slovanech.

Nabízíme Vám k pronájmu celou administrativní budovu o ploše kanceláří cca 283 m2. Jedná se o tři nadzemní podlaží. V přízemí jsou tři kanceláře o výměrách cca 22 m2, sociální zařízení společná chodba a kuchyňka vč. technického zázemí budovy. Celková výměra podlaží je cca 85 m2. V prvním patře jsou tři kanceláře o velikostech od 19 m2 po 39 m2. Celková plocha kanceláří, kuchyňky a sociálního zázemí je cca 98 m2. Ve druhém patře jsou čtyři kanceláře, sociální zařízení a kuchyňka vše o celkové ploše cca 99 m2.

Jednotlivé kanceláře jsou z větší části zařízené kancelářským nábytkem, podlahu kryje koberec nebo dlažba. V některých kancelářích je umyvadlo s vodou do dalších by v případě potřeby, za předem odsouhlasených podmínek, bylo možné zajistit.

Předností je možnost užívání vlastní zahrady o výměře cca 181 m2 jejíž součástí je krásný dřevěný altán, kde je možné za příznivého počasí nejen pracovat, vyřizovat obchodní schůzky, ale také odpočívat, relaxovat a nabírat sil do další práce.

V prostorách se nachází dostatečně velké a kvalitní zázemí pro zaměstnance, kuchyňky, sociální zařízení, šatna a v suterénu lze užívat sklad nebo si zde např. nechávat kola sportovně založených kolegů. Vstup do nabízených prostor je přímo z chodníku Radyňské ulice. Vytápění prostor zajišťuje dálkový systém, a ohřev vody elektrické ohřívače. Do prostoru je přiveden internet a v domě je rozvod počítačové sítě, prostory mají vlastní měření médií a jsou vybaveny elektrickým zabezpečovacím systémem. Velkou výhodou jsou dvě parkovací místa v uzavřeném areálu nedaleko, které jsou v ceně nájmu a dále možnost parkování na veřejných místech přímo před objektem. Zastávka MHD je v docházkové vzdálenosti. Prostory jsou připravené k nastěhování a užívání okamžitě po podpisu nájemní smlouvy.

V případě zájmu a potřeby lze pronajmout pouze část budovy, a to po jednotlivých podlažích.

Nehospodárná E

Údaje k nemovitosti

KategorieKanceláře
LokalitaRadyňská, Plzeň - Východní Předměstí
OkresPlzeň-město
Plocha užitná283 m²
Plocha pozemku181 m²
Počet podlaží4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
ZástavbaObchodní a obytná
Datum nastěhování1. duben 2024
ZařízenýČástečně
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet, Kabelové rozvody
DopravaVlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední dálkové

Podobné nemovitosti