Počet inzerátů
8 466
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 260 m², Svoboda nad Úpou
9 990 000 Kč
(38 423 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
260 m²
Prodej apartmánu 369 m², Malá Úpa - Horní Malá Úpa
6 000 000 Kč
(16 260 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
369 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 369 m², Malá Úpa - Horní Malá Úpa
19 999 000 Kč
(54 198 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
369 m²
Prodej činžovního domu 180 m², Teplice
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
180 m²
Pronájem kanceláře 680 m², Bystřice pod Hostýnem
17 900 Kč za měsíc
(316 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
680 m²
Prodej činžovního domu 380 m², Mladá Boleslav
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
380 m²
Pronájem skladu 456 m², Praha - Horní Počernice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
456 m²
Prodej komerční nemovitosti 300 m², Libiš
15 000 000 Kč
(50 000 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
300 m²
Prodej obchodního prostoru 205 m², Paskov
11 000 000 Kč
(53 659 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
205 m²
Pronájem kanceláře 189 m², Ústí nad Labem-centrum
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
189 m²
1
2
3
4
5