Počet inzerátů
8 477
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 90 m², Brno-Tuřany
13 400 000 Kč
(148 889 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
90 m²
Pronájem skladu 40 000 m², Mošnov
91 Kč za m²/měsíc
(1 092 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
40 000 m²
Pronájem skladu 21 000 m², Mošnov
96 Kč za m²/měsíc
(1 152 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
21 000 m²
Pronájem skladu 5 166 m², Mošnov
100 Kč za m²/měsíc
(1 200 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
5 166 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
8 890 000 Kč
(134 697 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej bytu 3+kk 66 m², Brno-Tuřany
9 090 000 Kč
(137 727 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
66 m²
Prodej bytu 4+kk 80 m², Brno-Tuřany
11 490 000 Kč
(143 625 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
80 m²
Prodej obchodního prostoru 132 m², Kynšperk nad Ohří
3 022 425 Kč
(22 897 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
132 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 140 m², Hřensko
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
140 m²
Prodej činžovního domu 300 m², Nový Kostel
3 999 000 Kč
(13 330 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
300 m²
1
2
3
4
5