Počet inzerátů
8 451
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej výrobního prostoru 490 m², Varnsdorf
14 900 000 Kč
(30 408 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
490 m²
Prodej komerční nemovitosti 890 m², Fryčovice
2 200 000 Kč
(2 472 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
890 m²
Prodej skladu 142 m², Bruntál
2 315 000 Kč
(16 303 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
142 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 999 000 Kč
(110 383 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 199 000 Kč
(111 682 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 479 000 Kč
(113 500 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 209 m², Rudník
8 590 000 Kč
(41 100 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
209 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 699 000 Kč
(114 929 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
16 899 000 Kč
(109 734 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
Prodej rodinného domu 154 m², Úholičky
17 479 000 Kč
(113 500 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
154 m²
1
2
3
4
5