Počet inzerátů
8 475
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 245 m², Nejdek
6 990 000 Kč
(28 531 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
245 m²
Prodej zemědělského objektu 4 026 m², Černovice
12 990 000 Kč
(3 227 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
4 026 m²
Prodej činžovního domu 705 m², Svojšice
18 490 000 Kč
(26 227 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
705 m²
Prodej výrobního prostoru 6 000 m², Vojkovice
7 740 000 Kč
(1 290 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
6 000 m²
Prodej zemědělského objektu 2 793 m², Štichov
2 199 000 Kč
(787 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
2 793 m²
Prodej obchodního prostoru 693 m², Hora Svatého Šebestiána
11 550 000 Kč
(16 667 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
693 m²
Prodej činžovního domu 732 m², Černčice
15 390 000 Kč
(21 025 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
732 m²
Prodej komerční nemovitosti 1 605 m², Krásná Lípa
3 390 000 Kč
(2 112 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
1 605 m²
Prodej obchodního prostoru 4 001 m², Veselí nad Lužnicí
21 990 000 Kč
(5 496 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
4 001 m²
Pronájem skladu 120 m², Hrádek
13 000 Kč za měsíc
(1 300 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
120 m²
1
2
3
4
5