Počet inzerátů
8 357
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 51 m², Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou
8 490 Kč za měsíc
(1 998 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
51 m²
Pronájem obchodního prostoru 89 m², České Budějovice
51 430 Kč za měsíc
(6 934 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
89 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 320 m², Dolní Branná
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
320 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m², Český Brod
6 499 000 Kč
(92 843 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
Prodej bytu 1+kk 39 m², Český Brod
5 499 000 Kč
(141 000 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
39 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m², Český Brod
4 699 000 Kč
(114 610 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Pronájem obchodního prostoru 74 m², Praha - Háje
17 000 Kč za měsíc
(2 757 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
74 m²
Prodej výrobního prostoru 3 000 m², Klatovy - Luby
14 990 000 Kč
(4 997 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
3 000 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Český Brod
4 999 000 Kč
(142 829 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Pronájem kanceláře 34 m², Hradec Králové - Pražské Předměstí
250 Kč za m²/měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
34 m²
1
2
3
4
5