Prodej komerčních prostor s rodinným domem a velkou zahradou, 4993 m2 - Svitávka, okres Blansko

Prodej komerčních prostor s rodinným domem a velkou zahradou, 4993 m2 - Svitávka, okres Blansko
  • Adresa Školní, Svitávka
  • Ev. č. RT1053-IETP100240
  • Typ výroba
  • Plocha 1 216 m²

15 900 000 Kč

 

Nabízím exkluzivně prodej komerčního objektu s rodinným domem asi 30 km na sever od Brna. Dům stojí u málo frekventované silnice na okraji obce Svitávka. Pouze 2 km od státní silnice Svitavy - Brno. Umístění u silnice představuje ideální využití pro velkoplošnou reklamu, a to v obou směrech.
Objekt sestává z dvojpodlažního rodinného domu, z rozlehlých výrobních prostor o celkové výměře 830 m2, dvou nádvoří, administrativní budovy a z velké zahrady. Pohodlný vjezd kamionů do objektu zajištuje dálkově ovládaná nerezová brána (ne zinkovaná) široká 4,5 m (čistá šířka).
Před bránou je parkoviště pro zaměstnance a zákazníky. Zákazník samozřejmě může zajet i za bránu. Další možnost parkování se nabízí před rodinným domem na druhé straně silnice.
Nádvoří má vysokozátěžovou dlažbu, která byla položena několik let po revoluci vč. okolo stojících komerčních budov, kanceláří, skladů a garáží. Nalevo od brány je sociální zařízení pro zaměstnance, dále původní komerční prostory s dílnami a dalším samostatným průjezdem na druhé nádvoří. Výroba zde fungovala do r. 2021. Nyní se samozřejmě nabízí široké spektrum využití.
Rodinný dům byl v r. 1993 zvýšen o první patro. Přízemí zahrnuje šatnu, WC, pokoj a velkou kuchyň, která je oddělena osvětleným barem od jídelny s uzavřeným proskleným krbem na dřevo. V prvním poschodí jsou další tři pokoje, koupelna vč. WC a terasa 6,5 x 3 m s výhledem do zahrady a na celý areál.
Svitávka je městys v okrese Blansko v Jihomoravském kraji ležící 3 km od města Boskovice. Vlaková zastávka koridorové železniční tratě Brno - Česká Třebová je vzdálená 10 minut pěšky od domu. V obci najdeme veškerou občanskou vybavenost: potraviny COOP, restaurace, obchody, školu, školku, zdravotní středisko, sokolovnu s tenisovými kurty, saunu, jógu.
Z důvodu nepředložení průkazu energetické náročnosti budovy uvádíme energetickou třídu G. Za zprostředkování prodeje neplatíte provizi.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieVýroba
LokalitaŠkolní, Svitávka
OkresBlansko
Plocha užitná1.216 m²
Plocha pozemku4.993 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce