Prodej firmy s výrobní a obchodní činností, Jarcová.

Prodej firmy s výrobní a obchodní činností, Jarcová.
  • Adresa Jarcová 71
  • Ev. č. RT1014-13344005
  • Typ výroba
  • Plocha 848 m²

info v RK

 

Předmětem této exklusivní nabídky je prodej 100 % podílu fungující a zavedené firmy (s.r.o.) s dlouholetou historií, jejíchž součástí je dvoupodlažní budova, vedlejší zděná stavba a ocelový přístřešek postavené na pozemku o celkové výměře 2 243 m2, která se nachází v obci Jarcová, cca 4 km od centra města Valašské Meziříčí. Firma se zabývá výrobní a obchodní činností.

Samotná budova o zastavěné ploše 545 m2 je postavena na železobetonové konstrukci s vnitřními vyzdívkami z porobetonových tvárnic a nabízí dvě funkční podlaží o užitných plochách 440 m2 (I.NP) a 408 m2 (II.NP). Díky železobetonové nosné konstrukci je možné libovolně upravovat vnitřní dispozice jednotlivých podlaží dle potřeb budoucího majitele. Budova byla postavena v roce 1983 a v letech 1994/1995 prošla rekonstrukcí a přestavbou, v roce 2010 provedeno zateplení budovy. Krytina střechy je ze svařovaných asfaltových izolačních pásů, budova je osazena dvojkomorovými plastovými okny, vytápění objektu zajišťují dva plynové turbo kotle, ohřev teplé vody zajištěn bojlery a průtokovými ohřívači. I.NP je složeno z výrobních a skladovacích prostorů, administrativní části, vstupní recepce a sociálního zázemí pro zaměstnance. 2. NP nabízí kancelářské prostory, jednací místnost, skladové prostory a sociální zázemí pro zaměstnance včetně kuchyňky a jídelny.

Vedle hlavního objektu se nachází jednopodlažní zděná stavba bez čísla popisného o půdorysu 16 m x 9,85 m, která se sestává ze skladovacích prostorů a sociálního zázemí. Budova je osazena plastovými okny a dveřmi a rolovacími vraty na elektrický pohon, podlaha z plastbetonu. Budova je zateplena. Vytápění zajištěno plynovým kotlem. Na tuto budovu navazuje stavba nevytápěného ocelového přístřešku z roku 2016 o půdorysu 12 x 6 m, který slouží pro účely skladování. Konstrukce střechy je provedena z obloukových kovových vazníků. Krytina z polykarbonátových desek na kovových vaznících, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu - žlaby a svody. Vnější opláštění z desek Cetris, dveře plastové s izolačním dvojsklem, vrata jsou lamelová sekční s elektrickým pohonem a dálkovým ovládání rozměrů a provedení umožňující vjezd dopravních prostředků dovnitř. Povrch podlahy je z litého asfaltu, elektroinstalace je světelná.

Všechny tři objekty jsou ve velmi dobrém, udržovaném stavu a dohromady tak spolu tvoří funkční zázemí firmy. Pozemek o celkové výměře 2 243 m2 nabízí další možné rozšíření staveb či další výstavbu. Příjezd k firmě zajištěn po asfaltové komunikaci vhodné i pro LKW. Firma se nachází na okraji obce v sousedství dalších výrobních objektů a díky své poloze mimo zástavbu pro bydlení nijak nenarušuje své okolí.

V případě, že Vás tato nabídka zaujala a potřebujete více informací, prosím kontaktujte telefonicky makléře Petra.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieVýroba
LokalitaJarcová 71
OkresVsetín
Plocha užitná848 m²
Plocha pozemku2.243 m²
Plocha zastavěná545 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový