Dvougenerační RD po rekonstrukci, s balkonem a terasou

Dvougenerační RD po rekonstrukci, s balkonem a terasou
  • Adresa Netušilská, Praha - Újezd nad Lesy
  • Ev. č. RT1053-IETP100335
  • Typ vícegenerační dům
  • Plocha 270 m²

22 990 000 Kč

 

Nabízím exkluzivně prodej dvougeneračního rodinného domu v klidné lokalitě na okraji Prahy v Újezdě nad Lesy. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, která zahrnuje novou zateplenou fasádu, okna, nové rozvody elektřiny, vody a topení včetně radiátorů (fotografie jsou loňské) a nový plynový kotel Junkers.

Dům má 3 podlaží. Najdeme zde 2 bytové jednotky 3+1 (s velkou vstupní halou) o výměře cca 90 m2 a stejně velký prostor v polosuterénu. Ten umožňuje různé způsoby využití: podnikání, hobby, dílna, skladování věcí a potravin, domácí fitness, ubytování pro návštěvy. Obě bytové jednotky mají navíc balkon nebo terasu s orientací na západní stranu.

Většina vnitřních prostor je ve stavu shell & core. Kupující má tedy možnost si interiér (podlahy, kuchyňskou linku, dveře) vybavit podle svých představ. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci a má i vlastní studnu. Parkování je možné na pozemku. Dostatečně velká zahrada umožňuje pomýšlet i na výstavbu bazénu. Dům lze pojmout jako dvougenerační nebo ho rozdělit a prodat po jednotkách. Každá jednotka má samostatný vstup ze společného schodiště.

Újezd nad Lesy je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kombinaci klidného venkovského života a snadné dostupnosti do města. Les, který se nachází asi 200 m od domu, nabízí mnoho možností pro turistiku, cyklistiku a další outdoorové aktivity. V Újezdě najdete veškerou občanskou vybavenost: obchody, restaurace, školu, školku či sportovní areály.

Z důvodu nepředložení průkazu energetické náročnosti budovy uvádíme energetickou třídu G. Za zprostředkování prodeje neplatíte provizi.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieVícegenerační dům
LokalitaNetušilská, Praha - Újezd nad Lesy
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná270 m²
Plocha pozemku645 m²
Plocha zastavěná151 m²
Plocha zahrady494 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZařízenýNe
ParkováníAno
Výtahne
Balkónano
Terasaano
Sklepano