Prodej, dva rodinné domy, 83 m2 a 87 m2 - Zichov, Koloveč

Prodej, dva rodinné domy, 83 m2 a 87 m2 - Zichov, Koloveč
  • Adresa Zichov 4, Koloveč
  • Ev. č. RT1023-11932019
  • Typ vícegenerační dům
  • Plocha 160 m²

2 549 000 Kč

Cena za dva domy!, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Nabízíme k prodeji - exkluzivní nabídka! V obci Koloveč, část Zichov dva rodinné domy. Nádherná krajina Švihovské vrchoviny předurčuje tuto nemovitost k bydlení nebo rekreaci. Jde o bydlení/rekreaci v klidu překrásné přírody.
Oba domy mohou být také součástí zdařilého projektu a sloužit jako domy k rekreačnímu pronájmu. Potom se zde nabízí zajímavý investiční projekt.

Jedná se o bývalý rodinný zemědělský statek. Za vstupní branou jsou na pozemcích o výměře 1317 m2 dva obytné domy a prostorná stodola.

Dům č. p. 4 nabízí obytnou plochu cca. 83 m2. V obytné části se nachází obývací pokoj, ložnice a kuchyně s jídelnou. Součástí interiéru je dále sociální zařízení s vanou, umyvadlem a WC. Velikost místnosti umožňuje i umístění pračky a sušičky. Na obytnou část domu navazuje prostorná půda, která nabízí rozvojový potenciál pro další obytné místnosti. Na dům navazuje hospodářská budova. Dům je v horším technickém stavu, ale obyvatelný. Napojení na veřejnou vodovodní síť, voda i z vlastní studny. Topení lokálními krbovými kamny. Odpady jsou řešeny lokálním septikem.

Dům č. p. 2 nabízí obytnou plochu cca. 88 m2. V obytné části se nachází dva pokoje a kuchyně s jídelnou. Součástí interiéru je dále sociální zařízení s vanou, umyvadlem a WC. Rovněž tento dům nabízí prostornou půdu, která nabízí rozvojový potenciál pro další obytné místnosti. Také tento dům je propojen s hospodářskou budovou. Dům je také v horším technickém stavu. Napojení na vodu z vlastní studny. Topení není aktuálně vyřešeno, jsou radiátory, ale v systému není zapojen telený zdroj (kotel). Odpady jsou řešeny lokálním septikem.

Na pozemku je prostorná stodola. Všechny stavby v areálu čekají na rekonstrukci.

Zveme vás na prohlídku.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieVícegenerační dům
LokalitaZichov 4, Koloveč
OkresDomažlice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná160 m²
Plocha pozemku1.317 m²
Stav objektuŠpatný
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, Autobus
VodaMístní zdroj, Dálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníLokální tuhá paliva