Prodej vícegenerační dům, 400 m2 a pozemkem 6000m2 Červená Voda - Dolní Orlice

Prodej vícegenerační dům, 400 m2 a pozemkem 6000m2 Červená Voda - Dolní Orlice
  • Adresa Červená Voda - Dolní Orlice
  • Ev. č. RT1154-00001
  • Typ vícegenerační dům
  • Plocha 400 m²

9 999 999 Kč

včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Exkluzivní příležitost pro investory a milovníky přírody: Bytový dům nedaleko Dolní Moravy

V těchto dnech, kdy se stále více lidí snaží najít útočiště v klidu a pohodě přírody, přichází na trh nemovitost, která představuje nejen idylický úkryt, ale také mimořádnou investiční příležitost.

Představujeme Vám bytový dům s potenciálem vytvoření až čtyř samostatných bytových jednotek, situovaný na rozsáhlém pozemku o výměře 6000 m2, jen 8 km od oblíbeného rekreačního střediska Dolní Morava. Tato nemovitost nabízí unikátní kombinaci klidu, soukromí a bezprostřední blízkosti přírody, s možností vybudování vlastního domova nebo vytvoření lukrativního ubytovacího zařízení.

Co činí tuto nemovitost výjimečnou?

- Přírodní zdroje na dosah: Se třemi vlastními studnami a potokem protékajícím přímo pozemkem se nemusíte obávat o zdroj vody pro vaše domácnosti či zahradní projekty.
- Prostorný pozemek: S rozlohou 6000 m2 máte dostatek prostoru pro realizaci vašich snů, ať už se jedná o rozsáhlé zahrady, odpočinkové zóny nebo dokonce malého hospodářství.
- Připravenost na dokončení: Uvnitř nemovitosti je již připraven veškerý materiál potřebný k dokončení bytového domu, což vám umožní okamžitě začít s realizací vašeho projektu bez zbytečných průtahů.
- Blízkost Dolní Moravy: S Dolní Moravou v dosahu 8 km se nabízí široká škála aktivit pro všechny věkové kategorie – od pěších turistických tras, přes cyklotrasy, až po zimní sporty, což zvyšuje atraktivitu nemovitosti pro potenciální nájemníky či hosty.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost vstoupit do světa nemovitostních investic s nemovitostí, která nabízí nejen finanční výnos, ale také možnost vytvořit útočiště pro duši v srdci přírody. Kontaktujte nás ještě dnes pro více informací a prohlídku nemovitosti.

Tato nemovitost je zastoupena profesionálním týmem HáCé-reality.cz, který je připraven vám poskytnout veškeré informace a podporu potřebnou pro hladký průběh koupě.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieVícegenerační dům
LokalitaČervená Voda - Dolní Orlice
OkresÚstí nad Orlicí
VelikostAtypický
Plocha užitná400 m²
Plocha podlahová460 m²
Plocha pozemku6.000 m²
Plocha zastavěná148 m²
Plocha zahrady5.852 m²
Plocha nebytových prostor148 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
ZařízenýAno
ParkováníAno
Výtahano
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceKabelové rozvody
DopravaSilnice, Autobus
VodaStudna
Elektřina230V, 400V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníJiné