Prodej, Chalupa, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa

Prodej, Chalupa, Pec pod Sněžkou - Velká Úpa
  • Adresa Velká Úpa 207, Pec pod Sněžkou
  • Ev. č. RT1035-12644011
  • Typ ubytování
  • Plocha 280 m²

info v RK

 

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostornou chalupu ve Velké Úpě, nedaleko Pece pod Sněžkou o užitné ploše 280 m2. Dům stojí na pozemku o výměře 494 m2, který je vlastní příjezdovou cestou napojen na komunikaci. Z inženýrských sítí je k dispozici elektřina, veřejný vodovod a veřejná kanalizace. Vytápění zajišťuje nedávno instalované (2022) tepelné čerpadlo Regulus, které zajišťuje teplo při venkovní teplotě až do – 25 °C. Dále je k dispozici elektrokotel a krb ve společenské místnosti s výměníkem.

Dispozici tvoří dvě patra. V přízemí se nachází vstupní chodba s WC, zázemí pro hosty – společenská místnost s krbem a možností hraní šipek, vybavená kuchyň splňující povinné standardy, společná koupelna a lyžárna. Dále zázemí pro personál v podobě jednoho apartmánu a prostorné skladovací technické místnosti. V podkroví se z chodby vchází do jednotlivých apartmánů. Celkem jsou zde čtyři apartmány s vlastní koupelnou. Všechny apartmány jsou vybaveny skříněmi nebo komodami.

Budova je částečně nově vyzděná z dutých cihel a částečně z původního zdiva, střecha stará 20 let s hliníkovou krytinou. Stropy jsou dřevěné, krovy ze smrkového dřeva. Okna jsou dřevěná a nová v celém objektu.

Aktuálně je dům využíván jako turistická chalupa s pěti apartmány a s jedním samostatným apartmánem na pozemku vedle hlavní budovy. Celková kapacita objektů je 25 lůžek. Možnost parkování na pozemku. V docházkové vzdálenosti je nástupní stanice na lanovou dráhu Portášky, kde je také zastávka SKI busu, který zdarma jezdí do ostatních částí SkiResortu Černá hora – Pec. Dále je pak možnost lyžování v Peci pod Sněžkou, Jánských lázních nebo v okolí Horního Maršova. Také je zde nespočet běžkařských tratí. Lokalita s horskou přírodou mimo lyžování vybízí k cykloturistice nebo k turistickým túrám například na Sněžku nebo Černou horu. V okolí je navíc Stezka korunami stromů nebo lanová centra.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieUbytování
LokalitaVelká Úpa 207, Pec pod Sněžkou
OkresTrutnov
Plocha užitná280 m²
Plocha pozemku494 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZařízenýAno

Podobné nemovitosti