Prodej ubytovacího zařízení 684 m2 , pozemek 5617 m ² Frýdlant nad Ostravicí

Prodej ubytovacího zařízení 684 m2 , pozemek 5617 m ² Frýdlant nad Ostravicí
  • Adresa Jedličí 1492, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant
  • Ev. č. RT1054-IETB100714
  • Typ ubytování
  • Plocha 684 m²

info v RK

včetně provize

 

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji soubor nemovitosti, které se nacházejí ve velmi žádané lokalitě v obci Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek. Budovy se v současné době využívají pro provoz rodinného penzionu, který je ve velmi dobrém stavu, bez potřeby nutných investic a plně funkční. Možnost převzetí stávajícího hypotečního úvěru s úrokovou sazbou 1,89 % po dobu 5 let.
Popis nemovitostí:
Tento jedinečný komplex tvoří dvě dvoupodlažní vily s maximální kapacitou ubytování 18+8 osob. Ve standardu vybavení: 3x plně zařízená kuchyň, 2x bar včetně výčepu, 10x ložnice, 26x postel, 6x koupelna, bazén, tenisový kurt, 2x sauna, ping-pong, stolní fotbal, elektronické šipky, stolní hry, ohniště s posezením, 2x terasa s grilem, dětské hřiště, trampolína, ruské kuželky aj.

I. Vila užitná celková plocha 443,36 m2
1.PP. - vstup, chodba, bar, 2x pokoj, sklad, místnost s ping-pongem, sauna, odpočívárna, tech. místnost, garáž, koupelna, WC, schodiště
1.NP - obytný prostor s kuchyní a jídelnou se vstupem na terasu, pokoj, ložnice s vlastní koupelnou, 2x ložnice, dětská hrací místnost, koupelna s WC
2.NP - 2x pokoj, kuchyň, koupelna s WC, chodba

II. Vila: užitná celková plocha 240,92 m2
1.PP - vstup, chodba, hala, bar, schodiště, sklad, prádelna, sauna + zázemí s WC, garáž
1.NP - obývací pokoj s kuchyní a jídelnou se vstupem na terasu, ložnice, koupelna, WC
2.NP - 3x pokoj, koupelna s WC, dětská hrací místnost, balkon

V minulosti se vily nevyužívaly k pronájmu k rekreačním účelů, ale jako vícegenerační bydlení v krásné, klidné lokalitě - s minimální investicí lze opět využívat k vlastnímu bydlení. Pokud by nový majitel pokračoval s pronajímáním vil k rekreačním účelům, lze předat i webové stránky a klientelu, která se z části opakovaně vrací. Lze počítat s výnosností cca 1-1,5M ročně.

Ubytování lze využít ke krásnému a klidnému celoročnímu pobytu s rodinou a dětmi, k firemním akcím, svatbám, rodinným oslavám. K nemovitostem náleží krásný udržovaný pozemek v soukromí s krytým venkovním i vnitřním bazénem a spousty atrakcí pro děti i dospělé. Zpevněná příjezdová cesta včetně parkování před vilou Vám umožní bezproblémový pobyt v soukromí. Krásná příroda v okolí Vám nabízí spoustu možností pro cykloturistiku, turistické stezky k vyhledávanému vrcholu Ondřejníku s nádhernými výhledy na Beskydskou krajinu.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieUbytování
LokalitaJedličí 1492, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant
OkresFrýdek-Místek
Plocha užitná684 m²
Plocha pozemku5.617 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
ZařízenýAno
ParkováníAno
GarážAno
Výtahne
KomunikaceDlážděná
DopravaVlak, Silnice