Počet inzerátů
8 448
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 16 m², Frýdek
2 833 Kč za měsíc
(2 125 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
16 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m², Blansko
7 807 250 Kč
(100 093 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
78 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Blansko
5 863 725 Kč
(104 709 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
56 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 374 m², Rokytnice nad Jizerou - Horní Rokytnice
15 550 000 Kč
(41 578 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
374 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m², Kladno
5 900 000 Kč
(115 686 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m², Kladno
9 398 362 Kč
(98 930 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
95 m²
Pronájem obchodního prostoru 43 m², Liberec II-Nové Město
10 900 Kč za měsíc
(3 042 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
43 m²
Prodej výrobního prostoru 631 m², Kladno
23 990 000 Kč
(38 019 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
631 m²
Prodej obchodního prostoru 159 m², Chomutov
5 302 500 Kč
(33 349 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
159 m²
1
2
3
4
5