Počet inzerátů
8 450
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 325 m², Ostravice
7 432 000 Kč
(22 868 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
325 m²
Prodej bytu 3+kk 88 m², Ostravice
8 990 000 Kč
(102 159 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
88 m²
Prodej obchodního prostoru 521 m², Náklo
19 990 000 Kč
(38 369 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
521 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
7 050 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m², Vyškov-Předměstí
3 975 000 Kč
(113 571 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
35 m²
Pronájem obchodního prostoru 23 m², Hradec Králové
14 000 Kč za měsíc
(7 304 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
23 m²
Pronájem restaurace 200 m², Ostrava-Jih
10 000 Kč za měsíc
(600 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
200 m²
Prodej bytu 2+kk 53 m², Vyškov-Předměstí
5 450 000 Kč
(102 830 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
53 m²
Pronájem kanceláře 671 m², Brno - Trnitá
228 177 Kč za měsíc
(4 081 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
671 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m², Vyškov-Předměstí
7 050 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
75 m²
1
2
3
4
5