Nemovitosti

Počet inzerátů 8 409

Řadit podle:
Pronájem restaurace 1 440 m², Hranice
Pronájem restaurace 1 440 m², Hranice
Pronájem restaurace 1 440 m², Hranice

Pronájem restaurace 1 440 m², Hranice

dohodou
  • Typ restaurace
  • Plocha 1 440 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice

Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice

9 000 000 Kč (96 774 Kč za m²)
  • Typ byty 5+kk
  • Plocha 93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice

Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice

9 000 000 Kč (96 774 Kč za m²)
  • Typ byty 5+kk
  • Plocha 93 m²
Pronájem ordinace 84 m², Karlovy Vary
Pronájem ordinace 84 m², Karlovy Vary
Pronájem ordinace 84 m², Karlovy Vary

Pronájem ordinace 84 m², Karlovy Vary

25 000 Kč za měsíc (3 571 Kč za m²/rok)
  • Typ ordinace
  • Plocha 84 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno

Prodej bytu 4+kk 109 m², Brno

12 080 000 Kč (110 826 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 109 m²
Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 136 m², Brno

9 222 000 Kč (67 809 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 136 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m², Brno
Prodej bytu 3+kk 108 m², Brno
Prodej bytu 3+kk 108 m², Brno

Prodej bytu 3+kk 108 m², Brno

11 174 000 Kč (103 463 Kč za m²)
  • Typ byty 3+kk
  • Plocha 108 m²
Prodej bytu 4+kk 287 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 287 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 287 m², Brno

Prodej bytu 4+kk 287 m², Brno

16 564 000 Kč (57 714 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 287 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno
Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno

Prodej bytu 2+kk 56 m², Brno

7 784 000 Kč (139 000 Kč za m²)
  • Typ byty 2+kk
  • Plocha 56 m²
Prodej bytu 4+kk 292 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 292 m², Brno
Prodej bytu 4+kk 292 m², Brno

Prodej bytu 4+kk 292 m², Brno

16 564 000 Kč (56 726 Kč za m²)
  • Typ byty 4+kk
  • Plocha 292 m²

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Obchodní podmínky
  • Pravidla inzerce
  • Ceník
  • Registrace
  • Kontakt