Počet inzerátů
8 479
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem obchodního prostoru 16 m², Praha
3 300 Kč za měsíc
(2 475 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
16 m²
Pronájem obchodního prostoru 404 m², Jaroměř
60 600 Kč za měsíc
(1 800 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
404 m²
Pronájem obchodního prostoru 79 m², Praha 2
18 000 Kč za měsíc
(2 734 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
79 m²
Prodej činžovního domu 180 m², Kravaře
10 350 000 Kč
(57 500 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
180 m²
Pronájem obchodního prostoru 801 m², Jaroměř
100 000 Kč za měsíc
(1 498 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
801 m²
Prodej výrobního prostoru 377 m², Potvorov
8 900 000 Kč
(23 607 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
377 m²
Prodej restaurace 438 m², Velké Žernoseky
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
438 m²
Prodej obchodního prostoru 147 m², Mariánské Lázně
6 650 000 Kč
(45 238 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
147 m²
Prodej činžovního domu 453 m², Kladno
17 990 000 Kč
(39 713 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
453 m²
Prodej komerční nemovitosti 490 m², Kryry
1 511 000 Kč
(3 084 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
490 m²
1
2
3
4
5