Prodej rodinného domu, 168 m2 - Varnsdorf

Prodej rodinného domu, 168 m2 - Varnsdorf
  • Adresa Dvořákova 1704, Varnsdorf
  • Ev. č. RT1146-06423
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 168 m²

3 490 000 Kč

včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

 

Nabízím možnost pořídit si tento neobyčejný, dvougenerační rodinný dům který čeká na to, až mu nový majitel vdechne nový život. K dispozici je rovněž zahrada o rozloze 1.116 m2, skleník, a dokonce vlastní perníková chaloupka.

Rodinný dům se nachází v městečku Varnsdorf, které leží pouhých pár set metrů od německých hranic. Lokalita domu nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a výhod blízkosti zahraničí, což je ideální pro ty, kteří chtějí využívat pracovní příležitosti nebo možnosti nákupů v sousedním Německu.
Ve městě naleznete veškeré občanské vybavení – školy, školky, obchody a restaurace. Milovníci přírody jistě ocení blízkost krás Českého Švýcarska.

Na celý dům je třeba se dívat jako na příležitost. Příležitost vybudovat si vlastní bydlení právě tak jak chcete.
Dům nabídne dvě obytná podlaží spojená centrálním schodištěm. Po celé ploše je dům podsklepený, s několika samostatnými místnostmi a přímým vstupem do zahrady. Nad druhým podlažím najdete půdu sloužící jako úložný prostor.

Aktuálně jsou v domě 2 bytové jednotky, každá v jednom patře. To nabídne možnost spojení dvougeneračního bydlení, částečného pronájmu nebo spojení bydlení a podnikání.
Oba byty nabídnou aktuálně dispozici 3+kk. Ten v prvním patře má balkon orientovaný do ulice a terasu směrem do zahrady. Horní byt pak nabídne pěkný výhled a je tu možnost využívání půdy na rozšíření bytu například o šatnu nebo skladové prostory.

Jak sami usoudíte z fotogalerie, dům bude potřebovat péči. Majitelka v roce 2012 do celého domu nechaala instalovat dřevěná okna a zachovala vytřáže. Krásný detail. Vás bude čekat celková rekonstrukce. Její náklady se budou lišit podle rozsahu.
Dům je vytápěn plynovým kotlem, ohřev vody řeší elektrický bojler. Samozřejmostí je obecní vodovod i připojení na elektřinu. Kanalizace je svedena do jímky na pozemku.

Více informací naleznete na webových stránkách https://milfajtreality.cz/dvougeneracni-rodinny-dum-varnsdorf. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat, sjednáme si termín prohlídky nebo vám doplním veškeré informace, které vás budou zajímat. Budu se těšit na viděnou.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaDvořákova 1704, Varnsdorf
OkresDěčín
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná168 m²
Plocha pozemku210 m²
Plocha zahrady1.116 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuRušná část obce
ZástavbaObytná
ZařízenýNe
ParkováníAno
GarážAno
Výtahne

Podobné nemovitosti