prodej bytového domu, obec Uherský Brod, okres Uherské Hradiště

prodej bytového domu, obec Uherský Brod, okres Uherské Hradiště
  • Adresa Uherský Brod
  • Ev. č. RT1051-107:234211009-2
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 162 m²

7 275 000 Kč

 

Nabízíme k prodeji dům rozdělený na 3 bytové jednotky o velikosti 2+kk, 2+1 a 3+kk na lukrativním místě v centru města Uherského Brodu, v dosahu vlakového i autobusového nádraží, mateřské i základní školy, obchodního domu a všech dalších služeb. Přesto je však místo relativně klidné.

Celý dům prošel rekonstrukcí, je vyměněna střecha, plastová okna s dvojskly, podlahy, omítky, rozvody (topení, elektřina, voda, odpady). V každé bytové jednotce je nová kuchyňská linka a sociální zázemí.

Velikostně poskytuje bytová jednotka 2+kk 40 m2, 2+1 v 1. NP 66 m2 a 3+kk v 2. NP 56 m2. Součástí jednotek jsou kuchyňské linky se spotřebiči. V bytové jednotce 2+1 v 1. NP lze využít jeden pokoj se samostatným vstupem z chodby jako kancelář a spojit tak bydlení s podnikáním.

Součástí prodeje tohoto domu je i zahrada za domem, která může sloužit bytovým jednotkám k užívání, není to však podmínkou a lze odkoupit pouze dům bez zahrady.

Nemovitost je vhodná pro investiční záměr jako dlouhodobé zhodnocení vložených financí formou pronájmu bytových jednotek, ale je to také možnost pro větší rodinu, která chce bydlet pohromadě a přesto si zajistit své soukromí a zázemí. Bonusem by pak byla zahrada k trávení společných chvil klidu nebo třeba při zahradničení.

Využijte nabídku bytového domu přímo v centru města a domluvte si prohlídku. V případě zájmu vám zařídíme financování této nemovitosti.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaUherský Brod
OkresUherské Hradiště
VelikostAtypický
Plocha užitná162 m²
Plocha podlahová110 m²
Plocha pozemku442 m²
Plocha zahrady332 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové

Podobné nemovitosti