Počet inzerátů
8 410
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 500 m², Podhradí nad Dyjí
2 399 000 Kč
(4 798 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
500 m²
Pronájem restaurace 1 440 m², Hranice
dohodou
Typ
restaurace
Plocha
1 440 m²
Pronájem skladu 200 m², Hořesedly
8 000 Kč za měsíc
(480 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
200 m²
Pronájem skladu 400 m², Hořesedly
16 000 Kč za měsíc
(480 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
400 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Prodej obchodního prostoru 700 m², Orlová - Město
3 900 000 Kč
(5 571 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
700 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
12 500 000 Kč
(134 409 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej rodinného domu 93 m², Kačice
10 500 000 Kč
(112 903 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
93 m²
Prodej bytu 5+kk 93 m², Kačice
9 000 000 Kč
(96 774 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
93 m²
Pronájem ordinace 84 m², Karlovy Vary
25 000 Kč za měsíc
(3 571 Kč za m²/rok)
Typ
ordinace
Plocha
84 m²
1
2
3
4
5