Prodej rodinné domy, 543 m2 - Slaný - Dolín

Prodej rodinné domy, 543 m2 - Slaný - Dolín
  • Adresa Dolín 20, Slaný
  • Ev. č. RT1174-1322
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 543 m²

17 490 000 Kč

Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.

 

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme velice zajímavou nemovitost, která má celkovou užitnou plochu více jak 500 m2, historii sahající až do roku 1824 a příběh s její celkovou přestavbou a úpravou do stávajícího stavu.

Bavíme se o bývalé faře a přilehlém hospodářském stavení, dnes přestavěném na dvě velké samostatné jednotky a další společné užitkové prostory. Vinárna, sklepy na víno, zeleninu a ovoce, vlastní solnou jeskyni, velkou dílnu a venkovní krytý bazén se slanou vodou. Zastavěná plocha je 245 m2, celková užitná plocha je 543 m2 a obytná plocha necelých 400 m2. Ostatní plocha je přes 220 m2. Nyní je obydlena dispozice 6+kk a další polovina domu je prázdná. Celková výměra parcel je 1 858 m2.

Dům má více jak 18 obytných místností ve dvou patrech, z toho 3 koupelny a 5 toalet. Dalších 7 užitkových místností v prostorách 1.NP. Každé obytné patro má dvě toalety a další je v 1.NP vedle vinárny.

Chod celého objektu zajišťují dvě tepelná čerpadla, do rezervy jsou připraveny další dva elektrokotle. Dům má vlastní filtraci pitné vody. Je napojen na tlakovou kanalizaci. Obvodové zdivo je opatřeno izolazí proti vlhkosti a šterkovým zásypem. Celý dům má tepelnou izolaci a splňuje třídu D, PENB je k dispozici.

Celý objekt je možno využít ke společnému bydlení velké rodiny více generací, na bydlení a podnikání zároveň pod jednou střechou a další variantou může být vlastní bydlení a po drobných úpravách pronájem dalších dvou samostatných bytových jednotek.

Pokusil jsem se Vám nemovitost co možná nejvíce přiblížit a společně s Romanem Zachem Vás ve společném videu provedeme celým objektem. K dispozici máte plánky, vlastní www stránky nemovitosti, pohledy a video z dronu a vážným zájemcům, kteří mají připravené financování pošlu celé předprohlídkové video, které Vás s nemovitostí podrobně seznámí. Dále můžete nemovitost sledovat na Facebooku, Instagramu a dalších sociálních sítích.

Vše potřebné pro běžný život nabízí město Slaný, které je doslova přes kopec. Nový obchvat Vás zavede na D 8 či na budoucí D 7 a do 40 min jste v Praze. Na Letišti Václava Havla a v novém obchodním centru Pop Airport jste do 20 minut.

Pokud jste milovníci golfu, areál Beřovice je vzdálen necelé 3 km. Celé České středohoří je doslova na dohled.

Pro bližší informace či prohlídku kontaktujte realitního zprostředkovatele.

Méně úsporná D

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaDolín 20, Slaný
OkresKladno
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná543 m²
Plocha pozemku1.858 m²
Plocha zastavěná245 m²
Počet podlaží3
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Bazénano
Sklepano
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace