Prodej rodinné domy, 260 m2 - Rozstání

Prodej rodinné domy, 260 m2 - Rozstání
  • Adresa Rozstání 18
  • Ev. č. RT1174-1341
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 260 m²

10 496 100 Kč

Cena je uvedena včetně provize a právního servisu.

 

V exkluzivním zastoupení Vám nabízím velký rodinný dům na okraji malé obce Rozstání pod Kojálem. Zastavěná část pozemku je 182 m2, navazující nemovitosti určené k prodeji jsou zahrady, nádvoří, ost. komunikace a ostatní plochy a měří celkem dalších 774 m2. Pokud potřebujete hodně prostoru pro sebe a Vaši velkou rodinu, anebo hledáte investiční záměr, tak tento velký dům se zahradou, garáží a parkovacím stáním naproti by mohl být to, co hledáte. Lokalita je vhodná pro bydlení i k rekreaci.

Dům je možné využít k podnikání jako penzion, což byl původní záměr majitelů. V přízemí se nachází samostatný byt 3+1 a v horním patře jsou 3 apartmány s vlastní kuchyní, koupelnou a wc. Cihlový dům je částečně podsklepený. Dům byl v průběhu let postupně rekonstruován, takže je nyní ve velmi dobrém stavu. Má novou střechu a vazbu, je zateplený a nově omítnutý. Je napojen na veřejnou kanalizaci. Topení je lokálně elektrickými přímotopy, dále pak dvěma krby na tuhá paliva. Z důvodu nedodání energetického štítku je uvedena energetická náročnost třídy G.

Přestože dům je připraven k okamžitému nastěhování či provozování penzionu, tak zahrada kolem domu vyžaduje úpravu a rekonstrukci dle Vašich představ, právě podle toho, k čemu bude dům sloužit. Pro představu možné úpravy je na fotografiích přidána i vizualizace, jak by mohla vypadat.

Obec Rozstání se nachází na Drahanské vrchovině uprostřed velké náhorní roviny na hranici Moravského krasu. Obcí protéká potok Bílá voda, který se za Holštejnem propadá a v podzemních systémech krasu spolu se sloupským potokem vytváří Punkvu.

V okolí obce je významná turistická oblast Moravského krasu. Lze zde dělat poklidné výlety s dětmi, rodinné výlety či sportovní a turistické akce pro náročnější. Právě proto se přímo nabízí možnost provozování penzionu – ubytování.

Občanskou vybavenost Rozstání představuje budova obecního úřadu s poštou, ordinací zubního lékaře, místní knihovnou a hasičskou zbrojnicí. Mateřská škola má kapacitu 30 dětí a do základní školy docházejí děti prvního stupně. Místní sokolovna disponuje sálem až pro 300 osob, ve kterém se pořádají kulturní akce. Dále se v obci nachází restaurace, prodejna smíšeného zboží, řeznictví a nový sportovní areál na tenis a jiné míčové hry. Byl zde vybudován vodovod a plynofikace.

Pokud Vás moje nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat a domluvíme si prohlídku. Financování koupě nemovitosti Vám ráda zajistím.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaRozstání 18
OkresProstějov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná260 m²
Plocha pozemku956 m²
Plocha zastavěná182 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
GarážAno
Sklepano
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální elektrické, Ústřední tuhá paliva

Podobné nemovitosti