Počet inzerátů
8 424
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem skladu 31 m², Chrudim
3 000 Kč za měsíc
(1 161 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
31 m²
Prodej obchodního prostoru 750 m², Broumov - Poříčí
5 800 000 Kč
(7 733 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
750 m²
Prodej obchodního prostoru 36 m², Český Brod
3 999 000 Kč
(111 083 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
36 m²
Prodej obchodního prostoru 40 m², Český Brod
3 999 000 Kč
(99 975 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
40 m²
Prodej bytu 2+kk 81 m², Český Brod
8 990 000 Kč
(110 988 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
81 m²
Prodej činžovního domu 380 m², Mladá Boleslav
info v RK
Typ
činžovní domy
Plocha
380 m²
Pronájem skladu 1 760 m², Holubice
45 000 Kč za měsíc
(307 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
1 760 m²
Pronájem výrobního prostoru 95 m², Praskačka
23 500 Kč za měsíc
(2 968 Kč za m²/rok)
Typ
výroba
Plocha
95 m²
Pronájem restaurace 233 m², Holice
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
233 m²
Prodej obchodního prostoru 149 m², Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
12 000 000 Kč
(80 537 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
149 m²
1
2
3
4
5