Prodej rodinného domu v Újezdě nad Lesy, Praha

Prodej rodinného domu v Újezdě nad Lesy, Praha
  • Adresa Sulovická, Praha - Újezd nad Lesy
  • Ev. č. RT1053-IETP100091
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 120 m²

8 500 000 Kč

včetně provize

 

Prodej rodinného domu v Praze, v žádané lokalitě Újezd nad Lesy. Dům se nachází na konci ulice Sulovická, která v místě navazuje na přírodní park Klánovice - Čihadla.

Dům s vlastním pozemkem o velikosti 857 m2, je z části zděný a z části montovaný. Dispozice domu je 4+1, v přízemí se nachází jídelna, malý pokoj a technická místnost, v patře je potom obývací pokoj, který je průchozí do ložnice, kuchyň, koupelna a samostatné WC. Z obývacího pokoje a chodby je vstup na balkon. Celková užitná výměra domu je cca 120 m2.

Dům je napojený na vodu (vlastní studna), kanalizaci, plyn a elektřinu. Na zahradě jsou menší stavby, nezapsané v katastru nemovitostí, sloužící pro uskladnění zařízení pro zahradu.

Újezd nad Lesy je žádanou lokalitou Prahy, díky dostupností a vybaveností je to ideální místo pro bydlení v rodinných domech. Samotná ulice Sulovická je klidná a není oboustranně průjezdná. Díky umístění zde projíždí prakticky jen sousedé. V Újezdu nad Lesy naleznete kompletní infrastrukturu, mateřskou a základní školu, dětské dopravní hřiště, fotbalové hřiště, LIDL, městský úřad, poštu a celou řadu restaurací.

Na nemovitosti v současné době vázne omezení vlastnického práva ve formě věcného břemene užívání, které přechází na nového vlastníka. V případě zájmu poskytneme podrobnější informace.

Mimořádně nehospodárná G

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaSulovická, Praha - Újezd nad Lesy
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Velikost4 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku857 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný

Podobné nemovitosti