Rodinný dům se zahradou, bazénem, dvougaráží a krytým parkovacím stáním, Olešník

Rodinný dům se zahradou, bazénem, dvougaráží a krytým parkovacím stáním, Olešník
  • Adresa Olešník 72
  • Ev. č. RT1136-15942003
  • Typ rodinné domy
  • Plocha 220 m²

8 980 000 Kč

 

Rodinné domy musejí být praktické a funkční, ale bydlení pro celou rodinu potřebuje ještě něco navíc. Navštivte rodinný dům v obci Olešník a zjistěte, co máme na mysli. Nejedná se totiž o moderní novostavbu, ale o dům, kde se zastavíte a budete si vychutnávat jeho atmosféru.

Co platí o domě, najdete i na zahradě a její zákoutí nadchnou.

Nabízíme k prodeji rodinný dům se zahradou, bazénem, dvougaráží a krytým parkovacím stáním. Celková velikost pozemku je 722 m2. Zastavěná plocha domu činní 278 m2 a výměra zahrady je 444 m2.

Dům byl postaven v roce 2005 a jeho původní majitelé si dali opravdu záležet. Jen samotná předzahrádka domu a vzrostlý ořešák na okraji pozemku Vás zaujme. Dispozice je řešena prakticky a s citem: do domu vstupujeme se zastřešeného zápraží, zádveří domu je prostorné a najdete zde věšáky a botníky. Srdcem celého domu je jídelna, kuchyň a obývací pokoj. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou se vestavěnými spotřebiči a praktickou špízkou. Z jídelny je přímý vstup na terasu a do zahrady. V obýváku najdete krb. Dále se v přízemí nachází pracovna, chodba se vstupem do garáže a nechybí toaleta s umyvadlem.
Podkroví domu je přístupno po mírném schodišti a z jeho prostorné chodby vstupujeme do tří pokojů a koupelny. Nejlépe řešena je ložnice se šatnou a balkonem. Však prostor pro případné rozšíření obytných místností nabízí pokoj č. 2, kde je možnost vytvoření dalšího pokoje na půdě nad garáží. Koupelna je vybavena rohovou vanou a sprchovým koutem. Podkrovní místnosti jsou prosvětleny střešními okny.
O vytápění domu se stará tepelné čerpadlo v kombinaci s radiátory a podlahovou temperací ze zpátečky radiátorů. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci.

Obec Olešník se nachází pouhých 20 minut od Českých Budějovic a 10 minut od Hluboké nad Vltavou. V obci se nachází mateřská a základní škola, ochod, pošta a samozřejmě Olešnická hospoda. Dále vyhlášené letní koupaliště a jako zajímavost je adventure golf.
Prohlídku doporučujeme a těšíme se na Vás.

Úsporná C

Údaje k nemovitosti

KategorieRodinné domy
LokalitaOlešník 72
OkresČeské Budějovice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná220 m²
Plocha podlahová220 m²
Plocha pozemku722 m²
Plocha zastavěná278 m²
Plocha zahrady444 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
ZařízenýČástečně
Míst k parkování3
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží2
Balkónano
Terasaano
Bazénano
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníJiné

Podobné nemovitosti