Počet inzerátů
8 528
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 218 m², Luby
10 450 000 Kč
(47 936 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
218 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 99 m², Račice
3 590 000 Kč
(36 263 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
99 m²
Pronájem obchodního prostoru 200 m², Velký Osek
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
200 m²
Prodej obchodního prostoru 34 m², Most
1 196 800 Kč
(35 200 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
34 m²
Prodej obchodního prostoru 159 m², Chomutov
5 800 000 Kč
(36 478 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
159 m²
Prodej apartmánu 150 m², Mikulov
7 790 000 Kč
(51 933 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
150 m²
Pronájem specifického pozemku 230 m², Praha
info v RK
Typ
ostatní pozemky
Plocha
230 m²
Pronájem obchodního prostoru 23 m², Slaný
15 000 Kč za měsíc
(7 826 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
23 m²
Pronájem skladu 243 m², Šebrov-Kateřina - Šebrov
25 000 Kč za měsíc
(1 235 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
243 m²
Prodej obchodního prostoru 72 m², Brno - Lesná
7 900 000 Kč
(109 722 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
72 m²
1
2
3
4
5