Počet inzerátů
8 607
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 12 m², Louny
2 490 Kč za měsíc
(2 490 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
12 m²
Prodej činžovního domu 170 m², Chabařovice
8 990 000 Kč
(52 882 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
170 m²
Prodej komerční nemovitosti 570 m², Okrouhlá
8 900 000 Kč
(15 614 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
570 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m², Praha
6 887 707 Kč
(286 988 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
24 m²
Prodej obchodního prostoru 109 m², Praha - Karlín
18 899 117 Kč
(173 386 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
109 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m², Praha - Karlín
19 571 431 Kč
(268 102 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
73 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Praha - Karlín
11 603 600 Kč
(276 276 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Pronájem výrobního prostoru 22 455 m², Benátky nad Jizerou
dohodou
Typ
výroba
Plocha
22 455 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m², Praha - Karlín
7 982 600 Kč
(295 652 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
27 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 819 m², Zlín - Štípa
27 300 000 Kč
(33 333 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
819 m²
1
2
3
4
5