Počet inzerátů
8 456
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 35 m², Opava (nečleněná část města)
12 000 Kč za měsíc
(4 114 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
35 m²
Pronájem kanceláře 35 m², Opava (nečleněná část města)
12 000 Kč za měsíc
(4 114 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
35 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m², Brno - Horní Heršpice
8 730 000 Kč
(158 727 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
55 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m², Brno - Horní Heršpice
6 990 000 Kč
(174 750 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
40 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Brno - Horní Heršpice
6 240 000 Kč
(127 347 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m², Brno - Horní Heršpice
11 900 000 Kč
(156 579 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
76 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m², Brno - Horní Heršpice
6 190 000 Kč
(167 297 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
37 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 085 m², Železná Ruda
14 990 000 Kč
(13 816 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 085 m²
Pronájem kanceláře 151 m², Otrokovice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
151 m²
Prodej činžovního domu 700 m², Karlovy Vary
25 750 000 Kč
(36 786 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
700 m²
1
2
3
4
5