Počet inzerátů
8 455
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej skladu 3 394 m², Zlín - Malenovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
3 394 m²
Prodej výrobního prostoru 3 394 m², Zlín - Malenovice
info v RK
Typ
výroba
Plocha
3 394 m²
Prodej kanceláře 45 m², Praha - Košíře
3 999 000 Kč
(88 867 Kč za m²)
Typ
kanceláře
Plocha
45 m²
Prodej obchodního prostoru 78 m², Havlíčkův Brod
5 000 000 Kč
(64 103 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
78 m²
Prodej výrobního prostoru 160 m², Miskovice
6 900 000 Kč
(43 125 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
160 m²
Prodej skladu 160 m², Miskovice
6 900 000 Kč
(43 125 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
160 m²
Prodej obchodního prostoru 280 m², Miskovice
6 900 000 Kč
(24 643 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
280 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Břeclav
rezervováno
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej obchodního prostoru 270 m², Čáslav
14 800 000 Kč
(54 815 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
270 m²
Prodej skladu 4 500 m², Hořovice
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 500 m²
1
2
3
4
5